У Корсуні не забувають про події Корсунь-Шевченківської наступальної операції

У Корсуні не забувають про події Корсунь-Шевченківської наступальної операції

Щорічно в січні-лютому науковці заповідника проводять заходи, присвячені подіям Корсунь-Шевченківської наступальної операції (24 січня – 17 лютого 1944 року). Цього року вже прочитано понад 20 лекцій в загальноосвітніх школах м. Корсуня-Шевченківського та с. Дацьок, підготовлені до експонування пересувні виставки.

Про це інформують на сторінці Корсунь-Шевченківського історико-культурного заповідника у ФБ.

Найбільше ж інформації про Корсунь-Шевченківську наступальну операцію можна одержати в музеї історії Корсунь-Шевченківської битви. Традиційно в лютому музей відвідують учні загальноосвітніх шкіл Корсунь-Шевченківського району.

7 лютого в музеї побували учні та вчителі Квітчанського навчально-виховного комплексу. Організував поїздку вчитель історії та «Захисту Вітчизни» Василь Отземко, учасник бойових дій на Сході України. Для квітчан були проведені тематичні екскурсії «Корсунь-Шевченківська наступальна операція: сучасне бачення». Тема вибрана не випадково, адже саме неупереджене висвітлення історичної дійсності, достовірні цифри і факти, що ґрунтуються на архівних джерелах, цікавлять дітей.

Залиште коментар