У кожної школи – свій учень, – Ігор Волошин

У кожної школи – свій учень, – Ігор Волошин

Де в країні випускають найбільш освічених дітей, дослідив журнал “Фокус”. Його фахівці створили всеукраїнський рейтинг найкращих навчальних закладів країни. До ТОП-100 потрапили Фізико-математичний та Гуманітарно-правовий ліцеї Черкас. Директор департаменту освіти вважає, що головний критерій вибору навчального закладу – його відповідність потребам конкретної дитини. 

Рейтинг склали за минулорічними результатами зовнішнього незалежного оцінювання, пише vikka.ua, обробивши повні дані результатів ЗНО усіх випускників. Так, черкаські ФІМЛІ та ГПЛ увійшли до списку успішних закладів із результатом середнього балу 177,8 та 167,9 відповідно. Те, як розподілилися переможці рейтингу, показує, що сильні школи і талановиті діти є у всіх областях України.

– Ці ліцеї, безперечно, є одними з найкращих навчальних закладів міста, – коментує директор департаменту освіти та гуманітарної політики Ігор Волошин. – Місцевий рейтинг значно довший. Проте, хотів би загострити увагу на тому, що заклад варто обирати не лише за рівнем знань, який він дає. Важлива атмосфера у школі, у класі, близькість школи до дому, наявність гуртів тощо. У кожної школи – свій учень.

Головний критерій вибору навчального закладу – його відповідність потребам конкретної дитини.

Нагадаємо, цьогоріч основну сесію ЗНО буде проведено з 23 травня до 16 червня, додаткову – з 3 до 12 липня. Кожен учасник ЗНО має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів. Обов’язкові предмети для здачі: англійська та українська мови, історія України чи математика.

Залиште коментар