У кримінальній справі по «Любаві» фігурує Одарич?

У кримінальній справі по «Любаві» фігурує Одарич?

“Господарський суд Черкаської області за позовом Черкаської прокуратури відкрив провадження про стягнення з ТРЦ Любава недоплаченого пайового внеску на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури Черкас у сумі понад 10,5 мільйонів гривень”. Про це йдеться в інформації прес-служби Черкаської облпрокуратури.

Прокуратура у ході розслідування кримінального провадження встановила, що ТОВ «Любава-сіті», побудувавши та ввівши в експлуатацію торгівельно-розважальний центр (в 2013 році), сплатили до бюджету значно меншу суму коштів, ніж визначено законодавством.

За словами екс-мера Черкас Сергія Одарича, ТОВ “Любава-сіті” сплатила до бюджету міста внесок в сумі 843 тисячі гривень.

За інформацією нашого співрозмовника в Черкаській обласній прокуратурі, у кримінальній справі серед інших посадовців фігурує Сергій Одарич, який займав посаду мера Черкас в той час, коли ТРЦ «Любава» вводили в експлуатацію. І якого тепер теж підозрюють в свідомому заниженні вартості пайового внеску до бюджету з корупційною метою.

Як повідомляє «Кропива», з жовтня 2015 року по даній справі розпочалося досудове розслідування. Було встановлено, що службові особи ТОВ “Любава-сіті” надали, а міської ради прийняли, з метою заниження розміру пайового внеску, завідомо неправдиві відомості щодо кошторисної вартості будівництва ТРЦ та вартість будівництва мереж водопостачання й каналізації, які було передано у власність громади.

Попередня сума коштів які не надійшли до міського бюджету, складала 13,6 млн. грн. Обвинувальний акт по даному провадженню не було передано до суду.

Залиште коментар