У Леськах, Вергунах та Хацьках торгували спиртовою сумішшю невідомого походження

У Леськах, Вергунах та Хацьках торгували спиртовою сумішшю невідомого походження

Продаж спиртової суміші виявили під час відпрацювання Черкаського району. Під час перевірки поліцейські зафіксували факти незаконної реалізації спиртової суміші в трьох торгівельних закладах.

Про це повідомив сектор комунікації ГУ НП в Черкаській області.

 

Поліцейські Черкаського відділення поліції протягом двох днів проводили перевірку торгових об’єктів, що розташовані в селах Леськи, Хацьки та Вергуни. Під час перевірки  поліцейські зафіксували, як продавці трьох торгівельних закладів здійснюють реалізацію спиртової суміші невідомого походження. Спиртову суміш реалізовували за ціною 16 гривень за 100 грам.

За всіма фактами складено адміністративні матеріали  за частиною 1 статті 156 (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Статтею передбачено накладення штрафу від п’ятдесяти до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі та виручки, одержаної від продажу предметів торгівлі.

В рамках адміністративних проваджень вилучено 85 літрів спиртової суміші. З продавцями та власниками торгових точок проведено профілактичні бесіди про недопущення продажу неліцензійної алкогольної продукції та попереджені про адміністративну відповідальність в разі повторного виявлення правопорушення.

Залиште коментар