У лісах Черкащини утворилася висока пожежна небезпека

У лісах Черкащини утворилася висока пожежна небезпека

Тепла, вітряна та посушлива погода спостерігається в області. На найближчі дні в лісах Черкащини утримається висока (4 класу) та надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека.

Така погода створює передумови виникнення лісових пожеж. У зв’язку з цим в усіх лісгоспах області організовано цілодобове чергування державної лісової охорони, з метою оперативного виявлення та гасіння лісових пожеж.

Про це повідомляє онлайн-газета “Новини Черкас” з посиланням на повідомлення Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

За статистикою, більш як 90% лісових пожеж трапляються з вини людини. З огляду на вищезазначене, лісівники звертаються до мешканців області з проханням утриматися від відвідин лісових масивів, а також від використання відкритого вогню в лісах та прилеглих територіях.

У Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства нагадують, що під час надзвичайної пожежної небезпеки вступає в силу заборона відвідування громадянами лісів та в’їзду до зелених масивів транспортних засобів. Заборона діє для всіх, окрім працівників державної лісової охорони. Доступ до лісів обмежується згідно розпорядження Черкаської ОДА №71 від 9.02.2017 «Про заходи щодо запобігання виникненню лісових пожеж та дотримання вимог правил пожежної безпеки в лісах області на 2017-2019 роки».

Закликаємо усіх бути пильними та обережними задля збереження нашого спільного багатства – лісів Черкащини!

Залиште коментар