У Липівському орнітологічному заказнику упіймали браконьєрів, які виловили більше 30 кг риби

У Липівському орнітологічному заказнику упіймали браконьєрів, які виловили більше 30 кг риби

Викрито чергове порушення в Липівському орнітологічному заказнику. Про це повідомляють у Черкаському рибоохоронному патрулі.

Державними інспекторами Управління Державного агентства рибного господарства у Черкаській області під час проведення рибоохоронної рейду на Кременчуцькому водосховищі в Липівському заказнику поблизу станції «Панське» Золотоніського району о 04 год. 00 хв. 15 січня 2019 року затримано чотирьох осіб, які займалися незаконним виловом водних біоресурсів забороненими знаряддями лову та виловили рибу видів: сом – 20 шт., судак – 21 шт., приблизною вагою 32 кг.

Розрахунок збитків за незаконне добування водних біоресурсів здійснювався відповідно по Постанови КМУ від 24.07.2013 р. № 541 « Про затвердження такс для обчислення розміру шкоди, заподіяної порушенням законодавства про природно – заповідний фонд». В результаті чого було встановлено, що збитки, нанесені рибному господарству України, складають 34003 грн. 00 коп.
На місце скоєння правопорушення було викликано працівників слідчо-оперативної групи Золотоніського ВП ГУНП в Черкаській області для фіксування факту правопорушення. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження.

Залиште коментар