У Липівському заказнику затримано браконьєрів з сомами і судаками

У Липівському заказнику затримано браконьєрів з сомами і судаками

Знову в Липівському заказнику затримано браконьєрів. Про це пише на своїй сторінці у ФБ заступник начальника ДЕІ в Черкаській області Олександр Позняков.

“На 8 березня не всі чоловіки вітали жінок. Були у нас і такі які порушували законодавство та незаконними методами у недозволених місцях проводили вилов риби.

Так, спеціалістами Державної екологічної інспекції у Черкаській області спільно із працівниками 5-ї роти Водного патруля при проведенні природоохоронного рейду на території орнітологічного заказника загальнодержавного значення «Липівський» затримано чотирьох горе-рибаків, які здійснювали вилов водних живих ресурсів методом багріння. В порушників виявлено рибу виду сом в кількості 34 штуки та 2 штуки виду судак”, – йдеться у дописі.

 

Для фіксації обставин, на місце події викликано слідчо-оперативну групу Золотоніського відділу ГУНП у Черкаській області.

На всіх порушників складено адміністративні протоколи за ст. 91 КУпАП (Порушення правил охорони та використання територій та об’єктів природно-заповідного фонду).
Розмір шкоди, завданої довкіллю, обраховано згідно постанови Кабінету Міністрів України від 24.07.2013 №541 та становить 27,374 тис.грн.

Вирішується питання про порушення кримінального провадження за статтею 249 Кримінального Кодексу України.

Прочитайте ще:

Залиште коментар