У Лисянці обікрали районний історичний музей

У Лисянці обікрали районний історичний музей

На початку місяця невідомі обікрали у Лисянці районний історичний музей. У приміщення злодії проникли через вікно, перепилявши ґрати.

Про це йдеться на сайті «Вісті Черкащини»

– Для мене ця звістка стала справжнім потрясінням, а день – чорним понеділком. Ніяк не можу заспокоїтися, – розповіла директор музею Валентина Діженко. – З музею винесли 12 особливо цінних картин, серед яких і роботи нашого земляка, відомого художника Макушенка, картини, подаровані козаками реєстрового козацтва, стародавні монети, знайдені на місці археологічних розкопок у Лисянці 2006 року. Це дуже велика втрата для нас. І річ навіть не у вартості вкраденого, хоча це тисячі доларів, а в тому, що ми можемо назавжди втратити унікальні художні роботи, які були окрасою і гордістю музею.

За переконанням поліції, працював професіонал, який, очевидно, діяв за наперед розробленим планом. Заздалегідь дізнався про художню цінність полотен, місце їх розташування, способи проникнення в приміщення, відсутність сигналізації й охорони. Ймовірно, це був чоловік високого зросту, який зумів зняти картини зі стіни без драбини, якою, зазвичай, користуються працівники музею. На вулиці виявлено сліди від взуття великого розміру. На місці злочину залишилися лише рами від картин, по-варварськи вирізаних нічним відвідувачем музею.

Залиште коментар