У мережі показали, яким було черкаське телебачення майже 30 років тому (відео)

У мережі показали, яким було черкаське телебачення майже 30 років тому (відео)

14 лютого 1990 року народилось Черкаське обласне телебачення. Саме цього дня на технічній базі «Інформвідео» вийшло в ефір перше телеінтерв’ю заслуженого журналіста України Леоніда Рябіщука. Побачити його можна було в ефірі УТ-1. А вже за рік відкрили відділ телебачення при обласному телерадіооб’єднанні. Про це повідомляє UA: Черкаси.

Телестудія «Рось» була першою серед телевізійних мас-медіа Черкащини. Сьогодні це – філія Національної суспільної телерадіокомпанії України – UA: Черкаси. Ролик про те, як виглядало Черкаське телебачення у 1991, вони виклали на своїй сторінці у “Фейсбук”.

14 лютого 1990 року народилось Черкаське обласне телебачення. Саме цього дня на технічній базі «Інформвідео» вийшло в ефір перше телеінтерв’ю заслуженого журналіста України Леоніда Рябіщука. Побачити його можна було в ефірі УТ-1. А вже за рік відкрили відділ телебачення при обласному телерадіооб’єднанні. Телестудія «Рось» була першою серед телевізійних мас-медіа Черкащини.Сьогодні це – філія Національної суспільної телерадіокомпанії України – UA: Черкаси. Ми пам’ятаємо всіх, хто її творив своєю працею, збагачував досвідом, для кого вона була і є любов’ю на все життя. З Днем народження!

Опубліковано UA: Черкаси Середа, 13 лютого 2019 р.

 

Залиште коментар