У мерії планують розширити межі Черкас

У мерії планують розширити межі Черкас

Упродовж двох місяців департамент архітектури збирав пропозиції до Генерального плану міста від фізичних і юридичних осіб. Черкащани активно долучились до процесу і подали на розгляд спеціальної комісії більше 300 пропозицій та зауважень. Наразі фахівці департаменту їх класифікують. Про це повідомляє “ВІККА” із посиланням на інформацію, оприлюднену заступником міського голови Черкас Сергієм Гурою. 

– Суперечливі моменти розгляне спеціальна комісія, до якої увійшли фахівці департаменту, представники державних органів, громадські організації, професійні об’єднання, спілки. Далі з документом знову попрацюють проектанти. Потім ТОВ “Інститут Харківпроект” передасть матеріали органам Державної експертизи. Після отримання позитивного висновку, актуалізований генплан буде переданий на розгляд та затвердження сесії Черкаської міської ради, – йдеться у повідомленні.

– Плануємо надати більшу можливість розвивати будівництво громадського житла та збільшити кількість приватної садибної забудови. Також передбачено розширення меж міста в районі села Геронимівка та Кременчуцького водосховища, – додає Гура.

Прочитайте ще:

Залиште коментар