У містах-побратимах з дружнім візитом побували делегації зі Сміли

У містах-побратимах з дружнім візитом побували делегації зі Сміли

У малій залі Будинку рад відбулася прес-конференція за участю представників виконавчого комітету, депутатського корпусу на якій учасники смілянських делегацій поділилися враженнями від поїздок до міст-побратимів Йонава (Литва) та Ковель (Україна). Цікаву і ґрунтовну презентацію поїздки до Ковеля представили заступник міського голови Людмила Осейко та депутат міської ради Валентина Зборівська, інформують Новини Черкас.

Людмила Семенівна, яка очолювала делегацію, зазначила, що наша делегація привітала ковельчан з Днем міста щирими словами, смілянським короваєм та сувенірами, які дуже сподобались побратимам і вразили усіх гостей свята. На святі були присутні 15 делегацій із різних країн: України, Польщі,  Німеччини, Прибалтики.

Під час екскурсій Ковелем найбільше сподобалося смілянам оздоблення місцевих будинків. Адже, не дивлячись на той факт, що багато архітектурних пам’яток було розрушено під час війни, ковельчани з особливою дбайливістю ставляться до тих об`єктів, які збереглися, одночасно стараються будувати нові приміщення в історичному стилі.

Учасники делегації мали змогу ознайомитися з роботою закладів охорони здоров’я, освіти. Вони були вражені, що у місті, яке має чисельність населення таку ж як і Сміла, діє лише один медичний заклад – «Ковельський ЦМО ТМО». Хоч заклад один на місто і район, він вразив сучасним медичним обладнанням, кваліфікованим персоналом, єдиною електронною базою даних усіх пацієнтів, новітніми ремонтами та комфортом.

Учасники делегації, які відвідали Йонаву, теж були вражені гостинністю литовців, їх бажанням ділитися досвідом, всіх об`єднало спільне бажання, що з запровадженням безвізу, ми відкриємо один для одного багато цікавого та втілимо в життя чимало спільних і корисних проектів.

Прочитайте ще:

Залиште коментар