У молодиків з Чорнобаївщини знайшли амфетамін, схований в автівках

У молодиків з Чорнобаївщини знайшли амфетамін, схований в автівках

У Чорнобаївському районі безпосередньо силами прокурорських працівників Чорнобаївського відділу Золотоніської місцевої прокуратури за співпраці співробітників Чорнобаївського відділення поліції Золотоніського відділу поліції, 07.05.2018 проведено ряд первинних заходів, за результатами яких викрито двох осіб 20-ти та 27-ми років, які у власних транспортних засобах зберігали значну кількість речовини, схожої на амфетамін.

Про це повідомила Золотоніська місцева прокуратура.

Під час обшуку одного із автомобілів та особистого обшуку особи, яка ним керувала, а саме 20-тирічного громадянина, у шкарпетці фігуранта виявлено полімерні пакети, в середині яких знаходиться подрібнена речовина зеленого кольору, ззовні схожою на коноплю та полімерні пакети, в середині яких знаходиться подрібнена речовина рожевого кольору, ззовні схожою на амфетамін.

Під час огляду іншого автомобіля під керуванням 27-мирічного громадянина, у салоні автомобіля виявлено порошкоподібну речовину рожевого кольору, яка знаходилась у фользі.

Вказані речовини, а також інші предмети, що пов’язані з вчиненим правопорушенням, вилучено до Чорнобаївського ВП та направлено на відповідні експертизи.

За даним фактом розслідується кримінальне провадження за ч. 1 ст. 309 Кримінального кодексу України.

Однак, у вказаному провадженні, на даний час, перевіряється той факт, що вказані фігуранти ймовірно причетні до збуту вказаних речовин, після чого буде прийнято рішення щодо остаточної кваліфікації дій громадян.

Окрім вказаного, прокуратурою спрямовано роботу правоохоронців щодо з’ясування каналу надходження психотропних речовин.

 

Залиште коментар