У Нижньосульському заказнику браконьєри наловили риби на понад 100 тис. гривень

У Нижньосульському заказнику браконьєри наловили риби на понад 100 тис. гривень

Факти незаконного вилову риби був виявлений на території Нижньосульського заказнику. Браконьєри сітками наловили риби на понад 100 000 гривень. Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції в Черкаській області.

13 березня, рейдовою групою водної патрульної поліції Черкас та державної екологічної служби центрального округу, на території національного природного парку «Нижньосульський» затримали двох браконьєрів із рибою та сітками у човні.

Затриманими виявилися 41 та 51-річні інспектори з охорони природо-заповідного фонду Полтавського відділення, які мали при собі акт безхозу, з явними ознаками підробки, а саме: не вірно вказана та виправлена дата складання протокола.

Сума збитків, завданих природному фонду – 70 тис. грн.

На місце події викликали слідчо-оперативну групу Глобинського відділу поліції.

Правоохоронцями вилучено човен браконьєрів, риболовецькі сітки в кількості 13 штук, загальною довжиною близько 700 метрів, в які втрапили лящ – 163, щука – 29, карась – 110, жерех – 1.

Також, згодом на території природного парку було затримано ще одного любителя незаконної риболовлі.
54-річний чоловік своїми діями завдав збитків державі на майже 38 тисяч гривень.

Слідчими Чорнобаївського відділу поліції вилучено сітки – 4 штуки, рибу видів: лящ – 36, щука – 11, карась – 77, жерех – 1, сазан – 1, а також дерев’яний човен з навісним двигуном “Меркурі 15”.

Залиште коментар