У обласному центрі відкрили Черкаський гімнастичний комплекс (фото, відео)

У обласному центрі відкрили Черкаський гімнастичний комплекс (фото, відео)

30 вересня у Черкасах відбулася подія, на яку два роки очікувала спортивна спільнота. Для юних гімнастів відкрив свої двері Черкаський гімнастичний комплекс. 

За ініціативи міського голови Анатолія Бондаренка його почали створювати у 2016 році на базі колишнього кінотеатру «Мир». Тепер від старої будівлі залишилися фактично одні стіни. З міського бюджету було виділено близько 10,5 млн.грн. Підсобила коштами і держава. 3,2 млн. грн. було виділено на ремонт і 3,7 млн.грн. на придбання спортивного інвентарю.

На ці кошти у будівлі замінили покрівлю, зробили внутрішній ремонт, встановили нові санвузли і роздягальні, обладнали нову систему опалення, вентиляції, замінили вікна, відремонтували фасад, закупили і встановили обладнання для занять гімнастикою, а також меблі для адміністративно-викладацього складу.

Директор КДЮСШ «СПАРТАК» Тетяна Бордовська говорить, що і тренери, і вихованці із нетерпінням чекали на появу цього гімнастичного комплексу.

– У нашій школі займається більше 300 дітей, починаючи з 4-річного віку. Займалися на базі ГО ФСТ України. Займалися разом зі школою «Олімпія», платили орендну платню, не могли проводити заняття в повному обсязі, це впливало на спортивні результати наших вихованців. Ми сподіваємося, що нова зала покращить нам результ ати, буде більше часу і місця для занять гімнастикою.

Міський голова Анатолій Бондаренко подякував усім, хто доклав зусиль для створення цього комплексу і висловив радість з того, що тепер у обласного центру є чудова матеріально-технічна база для занять гімнастикою.

– Коли ми прийшли до влади, то одним з пріоритетів у роботі визначили підтримку молоді та спорту. Адже здорова нація – це запорука успіху не лише Черкас, а й усієї України. Мені дуже приємно, що тепер у юних гімнастів Черкас є нова і сучасна зала для занять, у якій більше трьохсот дітей зможуть займатися гімнастикою і розвиватися, як спортсмени. Будемо підтримувати розвиток спорту у Черкасах і надалі. Наступним кроком – відремонтуємо залу дзюдо, будемо обладнувати нові футбольні поля, – зазначив Анатолій Бондаренко.

 

Залиште коментар