У одному з мікрорайонів Черкас провели дитяче свято

У одному з мікрорайонів Черкас провели дитяче свято

У дворі будинку 30/4 у Черкасах по проспекту Хіміків провели яскраве дитяче свято. Тут силами “батьківщинівців” та за підтримки кандидата у народні депутати по 194 округу Світлани Кузьмінської облаштували дитячий майданчик.

Веселі аніматори провели із дітлахами конкурси та розваги, а також маленьких учасників свята почастували солодощами.

Молода матуся Ірина Бикова, яка мешкає у цьому будинку, прийшла на свято разом із дитинкою.

“Ми дуже задоволені, що у нашому дворі тепер є нова сучасна гірка, де можуть погратися дітки. Я разом з іншими мешканцями підписалася під проханням облаштувати тут дитячий майданчик”, – розповідає Ірина.

Місцеві жителі зібрали 20 підписів, і передали їх кандидату у депутати до Черкаської міської ради від ВО “Батьківщина” по цьому округу Антону Копильцю.

“Спільними зусиллями “батьківщинівців” ми змогли реалізувати це бажання людей і встановити тут гірку для дітей. Особливо хочу подякувати за підтримку кандидату у народні депутати Світлані Кузьмінській”, – зазначає Антон Копилець.

“Я вважаю, що діткам набагато корисніше гуляти на свіжому повітрі, рухатися, кататися на гірці, аніж днями просиджувати за екраном планшета. Тому із радістю долучилася до цієї справи”, – зауважує Світлана Кузьмінська.

Залиште коментар