У парку “Перемога” фарбують улюблений містянами атракціон

У парку “Перемога” фарбують улюблений містянами атракціон

Один із найпопулярніших атракціонів у парку “Перемога” отримає нові кольори. Фахівці КП “Дирекція парків” працюють над тим, аби покращити зовнішній вигляд “Колових гойдалок”. Про це інформують у Черкаській міській раді.

“Клітки” встановлені ще 1985-го року. За кілька тижнів їх пофарбують у яскраві червоний та синій кольори.
– Наразі ми зчищуємо стару фарбу і готуємо конструкції до фарбування, – говорить головний механік атракціонної техніки КП “Дирекція парків” Микола Бенедь. – Щодо технічного стану, то всі атракціони раз на два роки проходять експертне обстеження. Цього року воно відбулося у квітні. А також – щорічний технічний огляд.
Нагадаємо, на балансі комунального підприємства перебуває 13 атракціонів: 4 у парку “Сосновий бір” (Ланцюгова карусель доросла і дитяча, Дитячий потяг, Фігурна), 3 у Дитячому парку (Юнга, Дзвіночок, Сонечко), 6 у парку “Перемога” (Колова гойдалка, Сонечко, Містечко ДАІ, Сюрприз, Паровоз, Дзвіночок).
– Деякі наші атракціони досить старі, але ще придатні для експлуатації, адже ми докладаємо чимало зусиль, аби підтримувати їх у належному стані, – зазначає керівник КП “Дирекція парків” Володимир Стойко. – І наш колектив, і жителі міста уже в очікувнні нового атракціону – колеса огляду, яке ми плануємо встановити до кінця 2017-го року.
З 25 травня всі атракціони працюватимуть за “літнім” режимом – з 10.00 до 19.00, вихідні – понеділок і віторок. Вартість катання для дітей – 10 грн, для дорослих – 15 грн.

Прочитайте ще:

Залиште коментар