У парку «Перемога» фарбують улюблений містянами атракціон

У парку «Перемога» фарбують улюблений містянами атракціон

Один із найпопулярніших атракціонів у парку «Перемога» отримає нові кольори. Фахівці КП «Дирекція парків» працюють над тим, аби покращити зовнішній вигляд «Колових гойдалок». Про це йдеться на сайті КП «Дирекція парків»

«Клітки» встановлені ще 1985-го року. За кілька тижнів їх пофарбують у яскраві червоний та синій кольори.

– Наразі ми зчищуємо стару фарбу і готуємо конструкції до фарбування, — говорить головний механік атракціонної техніки КП «Дирекція парків» Микола Бенедь. — Щодо технічного стану, то всі атракціони раз на два роки проходять експертне обстеження. Цього року воно відбулося у квітні. А також — щорічний технічний огляд.

Нагадаємо, на балансі комунального підприємства перебуває 13 атракціонів: 4 у парку «Сосновий бір» (Ланцюгова карусель доросла і дитяча, Дитячий потяг, Фігурна), 3 у Дитячому парку (Юнга, Дзвіночок, Сонечко), 6 у парку «Перемога» (Колова гойдалка, Сонечко, Містечко ДАІ, Сюрприз, Паровоз, Дзвіночок).

– Деякі наші атракціони досить старі, але ще придатні для експлуатації, адже ми докладаємо чимало зусиль, аби підтримувати їх у належному стані, — зазначає керівник КП «Дирекція парків» Володимир Стойко. — І наш колектив, і жителі міста уже в очікувнні нового атракціону — колеса огляду, яке ми плануємо встановити до кінця 2017-го року.

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар