У поліції розповіли, як розслідується справа вбивства Вадима Комарова

У поліції розповіли, як розслідується справа вбивства Вадима Комарова

Особа нападника на черкаського блогера Вадима Комарова ще не встановлена. Проте робота у цьому напрямку триває. Про це повідомив речник ГУНП у Черкаській області Дмитро Грищенко.

– Справа розслідується як умисне вбивство. У слідства є три основні робочі версії – це професійна діяльність потерпілого, раптова сварка з невстановленою особою та вбивство з корисливих мотивів, – розповів Дмитро Грищенко.

На даний момент призначено комплекс судових експертиз направлених на встановлення особи, яка скоїла кримінальне правопорушення, проведено поквартирний обхід будинків, які розташовані неподалік місця вчинення злочину, допитано понад 1300 осіб, встановлено та відпрацьовано понад 100 камер відеоспостереження, що розташовані по маршруту руху потерпілого.

– Частину відео вилучено та долучено до матеріалів кримінального провадження. Поліція відповідно до вимог Закону не може надати всію інформацію, якою володіє слідство, проте запевняємо, що робимо все, що від нас залежить, щоб встановити та затримати нападника, – зазначив Дмитро Грищенко.

Залиште коментар