У ПВД – розкол. Антимерська більшість – вже не більшість?

У ПВД – розкол. Антимерська більшість – вже не більшість?

Учора на засіданні фракції Партії вільних демократів Черкаської міської ради було прийняте рішення про виключення з її складу депутата Максима Шадловського.  Депутат не вважає таке рішення і те, як воно приймалося, правомірним, але й сам заявив про вихід із фракції.

Про це він повідомив під час сьогоднішнього брифінгу, який він провів разом з колегами по фракції Тетяною Чорнобіль та Альоною Цегвінцевою.

Офіційною причиною виключення депутата з фракції названо його відсутність на скандальній сесії міської ради 10 серпня, на яку виносилися проекти рішень про скасування детального плану забудови Митниці, розпуск виконкому та скасування містобудівних умов для забудовників, які вже почали будівництво.

Сам Максим Шадловський називає такий привід притягнутим за вуха, адже той же Сергій Одарич більше року не з’являвся ні на засіданні фракції, ні на сесіях і питання про його вихід із фракції жодного разу не порушувалося.  Проте він вже давно не згоден з політикою партії, в лавах якої перебуває, стикнувшись з договорняками, політичними інтригами та відсутністю політичної принциповості своїх однопартійців, та навів цілий ряд прикладів, коли на фракції вирішувалося одне, а в сесійній залі поступала команда голосувати по-іншому , бо «так треба».

«Наші лібералізм, конструктив, злагодженість – це все просто міф, набивання собі політичних балів з метою йти на наступні вибори, щоб перемогти», – наголосив Максим Шадловський.

Про те, що вони не погоджуються з думкою керівництва, заявили і його колеги.

«Ми створюємо позафракційну групу, яка буде спільно та злагоджено працювати на розвиток міста. Запрошуємо всіх колег приєднуватися до нас», – зазначила Альона Цегвінцева.

Слід зазначити, що лідери ПВД підтримують сформовану останнім часом антимерську коаліцію і незгода частини депутатів ПВД з такою політикою означає послаблення її позицій та може завадити подолати вето міського голови на рішення про розпуск виконкому чи прийняти інші рішення, що йтимуть врозріз з інтересами громади міста.

Прочитайте ще:

Залиште коментар