У результаті підпалу ігрового закладу у Золотоноші загинув ймовірний замовник злочину

У результаті підпалу ігрового закладу у Золотоноші загинув ймовірний замовник злочину

11 травня у Золотоноші сталася пожежа в закладі мережі Національної лотереї, що поряд з магазином «Чайка». Від пожежі постраждало і приміщення музичної школи.

Про це пише “Вичерпно“.

За свідченнями очевидців, загорання почалося близько четвертої ранку. Невідома особа, одягнена в темний одяг і кепку, кинула «коктейль Молотова» у вітрину. Вмить приміщення зайнялося, як сірник. За чутками, працівники почали гасити вогонь самотужки, через що втратили дорогоцінні хвилини для власного порятунку. Коли зрозуміли, що самі не впораються, викликали рятувальників. У результаті  пожежі загинула одна людина.

Як ідеться в ухвалі Придніпровського районного суду м.Черкаси від 8 червня, під час здійснення оперативно-розшукових заходів було отримано інформацію про те, що підпал ігрового закладу вчинили двоє мешканців м. Золотоноша та м. Черкаси.

Досудовим розслідуванням встановлено, що підозрювані пристали на пропозицію ще однієї особи про наявність замовлення щодо знищення майна конкурентного останньому грального закладу і дали згоду вчинити підпал нежитлового приміщення ігрового закладу «Українська національна лотерея». Після отриманої інформації вони самостійно, без погодження з цієї особою, прийняли рішення про дату та час вчинення злочину, визначення знарядь та способу та підготували легкозаймисту суміш у трьохлітровій скляній банці.

11.05.2018 близько о 4 годині ранку, «виконавці» прибули до місця вчинення злочину, до ігрового закладу «Українська національна лотерея», де підпалили запалювальну суміш та вкинули її в середину ігрового закладу. В цей час у приміщенні «випадково знаходилася» особа, яка попередньо повідомила їм про замовлення. В результаті він помер від дії димових газів, а інші відвідувачі ігрового закладу отримали тілесні ушкодження різного ступеню.

Встановлено, що загиблий був причетний до скоєння даного злочину та інших правопорушень, які пов’язані з умисним знищенням майна.

З метою повного, всебічного та об’єктивного встановлення всіх обставин провадження виникла необхідність у тимчасовому доступі до документів, що містять охоронювану законом таємницю, а саме, інформацію про зв’язок кінцевих обладнань споживача телекомунікаційних послуг, з прив’язкою до базових станцій та з вказанням серійного номеру (ІМЕІ) мобільного терміналу.

Враховуючи вищевикладене, слідчий суддя ухвалив задовольнити клопотання старшого слідчого СУ ГУ НП в Черкаській області про здійснення тимчасового доступу до речей і документів.

Прочитайте ще:

Залиште коментар