У САД розповіли, що ремонти на дорогах Черкащини на завершальному етапі

У САД розповіли, що ремонти на дорогах Черкащини на завершальному етапі

Виконання поточних ремонтних робіт на дорогах державного значення на завершальному етапі. Про це під час координаційної наради в облдержадміністрації повідомив начальник Служби автомобільних доріг у Черкаській області Владислав Демиденко, інформує “ВиЧЕрпно”

“Що стосується автодороги Київ-Знам’янка, верхній шар покриття на об’єктах 232, 216 облаштований в повній мірі. Зараз продовжується виконання робіт з облаштування узбіччя та нанесення горизонтальної розмітки. Що стосується об’єктів 205 та 217 кілометри Смілянського району то там залишилося облаштувати 2 кілометри верхнього шару дорожнього покриття і підсипка узбіччя. По об’єкту М12 Стрий-Тернопіль-Кіроворград-Знам’янка, згідно постанови Кабміну було виділено 50 мільйонів гривень на поточний середній ремонт, які повністю освоєно. По цьому об’єкту зроблено навіть більше: облаштовано органо-мінеральну суміш та вирівнюючий шар покриття на 7 кілометрах автомобільної дороги із можливих 4. Зараз є потреба у додатковому фінансуванні, листи з нашої сторони були направлені. Тому роботи на цій дорозі наразі не відбуваються, оскільки не вирішене питання щодо подальшого фінансування”, — поінформував на ранковій нараді Владислав Ігорович.

На мосту через Дніпро залишилося ще два прогони залити бетоном, ці роботи планують завершити завтра-післязавтра. Із сьогоднішнього дня там почнуть облаштовувати гідроізоляцію. До 15 грудня на мосту вкладатимуть асфальтобетонне покриття, — ще по одному великому об’єкту поінформував пан Демиденко.

На дамбі з 24 по 12 км вже завершено облаштування верхнього шару покриття, розмітки та бар’єрного огородження. На відрізку ж від м. Черкаси до самого мосту облаштовано нижній шар покриття, на даний момент відбувається монтаж/демонтаж лотків та бар’єрного огородження, після завершення цих робіт відразу розпочнуться роботи з облаштування верхнього шару покриття та нанесення розмітки.

Не сподіватися, що до 15 грудня буде гарна погода, порадив голова ОДА Юрій Ткаченко. Він дав доручення скласти графік всіх робіт та провести їх активізацію.

Так само він попросив не затягувати роботи по будівництву в районі станції Панське оглядового майданчика.

Залиште коментар