У Шполі чоловік штурмував поліцію, щоб визволити сестру

У Шполі чоловік штурмував поліцію, щоб визволити сестру

Шполянин прийшов до райвідділку поліції та вимагав звільнити свою сестру. Коли ж поліцейські відмовилися виконати вимогу, дістав травматичний пістолет і намагався це зробити самотужки. Під час бійки, що зав’язалася, нападник розбив вхідні двері. Про це пише журналіст Юрій Стригун у газеті «Вечірні Черкаси», йдеться на сайті dzvin.media.

– Це було ще восени, – згадує історію начальник Шполянського РВ УМВС Вадим Різник. – Черговий наряд отримав сигнал, що в одній із наливайок райцентру слалася бійка. Виїхавши на місце, затримали п’яну жінку, яка нецензурно лаялася й порушувала громадський порядок. Коли порушницю затримали й привезли в райвідділок, сюди з’явився її раніше судимий брат. Чоловік теж був п’яний. Вимагав, аби ми негайно звільнили його сестру. Коли отримав відмову, почав буянити. дістав травматичний пістолет, почав лихословити й погрожувати поліцейським. На погрозах не зупинився, розбив вхідні двері. Потім намагався втекти. «Визволителя» затримали працівники поліції.

Шполянський районний суд присудив йому умовний термін.

– Зараз нападник уже сидить знову, – каже Вадим Олексійович. – Після хуліганки в райвідділку він устиг відмітитися ще – здійснив викрадення автомобіля й крадіжку скутера. У нього тепер є час задуматися над своєю поведінкою.

Залиште коментар