У Смілі батьки сплатять штраф за втечу сина з дому через сімейні чвари

У Смілі батьки сплатять штраф за втечу сина з дому через сімейні чвари

11-річного неповнолітнього хлопчика правоохоронці знайшли на одному із ринків міста Сміли. Його відвезли додому, з батьками провели профілактичну бесіду. На них складено адміністративні протоколи. Про це повідомляє прес-служба ГУ НП в Черкаській області.

До поліції Смілянського відділу надійшла інформація про те, що на одному із ринків міста Сміли знайдено 11-річного хлопчика, який перебував без батьківського нагляду. Він цілим на неушкодженим був доставлений працівниками поліції до відділу для з’ясування всіх обставин. В ході розмови з неповнолітнім старший інспектор з ювенальної превенції Смілянського відділу поліції Катерина Кам’янецька від хлопчика дізналася, що у нього з матір’ю ще вранці виник конфлікт, і він пішов з дому.

Встановивши його місце проживання дитину доставили до батьків. В ході розмови з рідними поліцейська з’ясувала, що у них в сім’ї виникла конфліктна ситуація, та коли вони зрозуміли, що син втік, самотужки намагалися знайти його і до поліції не зверталися.

Поліцейська провела з батьками профілактичну бесіду. Склала протоколи про адміністративні правопорушення за частиною 1 статті 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) та частиною 1 статті 173-2 (Вчинення домашнього насильства) КУпАП.

Залиште коментар