У Смілі без попередження зросли тарифи на тепло

У Смілі без попередження зросли тарифи на тепло

Смілян знову «порадували» платіжки за тепло від ТОВ «Сміла Енергоінвест». Про це повідомляє “Smila-ua”.

Особливо це стосується тих споживачів, які не мають будинкових лічильників тепла. Люди знають, що тариф підприємства становить 37,97 гривні за квадратний метр площі. Однак у квитанціях за оплату послуг із теплопостачання за січень стоїть інша цифра – 39,95 гривні за квадрат площі.

Чому підприємство самовільно підвищило тариф?

На це питання виданню відповів комерційний директор ТОВ «Сміла Енергоінвест» Сергій Сабадаш.

– Є Постанова Кабінету Міністрів України за номером 1037, яка дозволяє нам коригувати тариф та робити перерахунок залежно від температури зовнішнього повітря. Є температура, яка закладена в тарифі, а є температура зовнішнього повітря. Якщо вона нижче, ніж температура, закладена в тарифі, то вартість опалення за квадратний метр відповідно збільшується. Якщо будуть сильні морози, то зрозуміло, що споживачі платитимуть за опалення більше.

Чи можуть невдоволені власники квартир подати позов до суду на товариство за підвищення тарифу – з таким питанням журналісти звернулися до фахівців Смілянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Можуть – відповіли там, але чесно сказали, що виграти судовий процес у ТОВ «Сміла Енергоінвест» практично неможливо, адже товариство діє у межах чинного законодавства.

Прочитайте ще:

Залиште коментар