У Смілі відбувся випускний вечір робітничої молоді

У Смілі відбувся випускний вечір робітничої молоді

30 червня в ДНЗ «Смілянський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів» відбулися урочистості з нагоди завершення навчання та вручення випускних документів випускникам 2017 року. Теплі слова з найкращими побажаннями випускникам навчального закладу прозвучали від адміністрації, педагогічних працівників закладу та представників Смілянського коледжу харчових технологій, Харківського індустріально-педагогічного коледжу, представника «Ірпіньспецтехніка» Олександра Степовенка. Про це пише газета “Сміла”, повідомляють Новини Черкас.

На свято також завітали провідний спеціаліст Інна Коломієць Смілянського ЦСССМ та Олександр Коваленко представник благодійного фонду «Сила любові», які привітали та вручили подарунки категорійним дітям. Учні висловили вдячність наставникам за здобуті знання, уміння та навички.

За сумлінність, старанність, відповідальність, добропорядність у навчанні та суспільно – громадському житті навчального закладу, кращі учні були нагородженні грамотами та грошовою винагородою.

Учасники художньої самодіяльності та колектив «Спокуса» привітали випускників святковою концертною програмою.

Цей випускний вечір надовго залишиться в пам’яті випускників, їх батьків та працівників навчального закладу. Педагогічний колектив вітає своїх вихованців та бажає їм натхнення, подальших успіхів і досягнень на життєвому шляху!

Прочитайте ще:

Залиште коментар