У Смілу прибудуть мощі 12 апостолів Христа

У Смілу прибудуть мощі 12 апостолів Христа

З 1 квітня по 8 квітня у храмі Спасо-Преображенської церкви УГКЦ у Смілі перебуватимуть мощі 12 апостолів Ісус Христа. Кожен зможе прийти і помолитись, отримати чудо зцілення від святих мощей.

Про це пише сайт “Сміла“.

“Це справжні автентичні мощі – частинки тіла та одягу від усіх апостолів крім Юди. Замість Юди був обраний інший апостол – Мокій. Є наукове підтвердження, що це саме їхні мощі. Ці священні рештки апостолів передані нашому Патріарху із Риму, де вони знаходяться постійно, – розповідає настоятель храму Спасо-Преображенської церкви УГКЦ отець Андрій Чик кореспондентові Сміла.UA . -Найбільша кількість мощей святих знаходиться саме у Римі, у храмах Італії, є частинкою Ватиканської Бібліотеки. Кістки святих перемелюють на дрібний пил, змішують та збирають у мощевик. Він не великий, завбільшки з гривню. І там знаходяться ці мощі. Вони цілющі. Вони – ті найсвятіші речі, які об’єднують католиків і православних. Такі мощі є у всіх найбільших храмах світу”.

Щиро запрошую усіх вірян прийти до нашого храму, побувати на Божественній Літургії та помолитися до святих молей 12 апостолів Ісуса Христа.

Залиште коментар