У Смілянському МРЦЗ діє відкритий майданчик “Он-лайн-центр працевлаштування”

У Смілянському МРЦЗ діє відкритий майданчик “Он-лайн-центр працевлаштування”

Нові форми роботи в режимі он-лайн впроваджено в Смілянському міськрайонному центрі зайнятості. Для потреб клієнтів, що шукають роботу створено та облаштовано відкритий майданчик «Он-лайн-центр працевлаштування», в якому відвідувачі отримують інформацію та відпрацьовують онлайн-методи пошуку роботи і навички самопрезентації. Про це інформує прес-служба Смілянського МРЦЗ.

До послуг клієнтів є наявний комп’ютер із доступом до Інтернету, а також здійснюється відеотрансляція актуальної інформації на моніторі. В он-лайн-центрі кожен бажаючий може скористатися електронною поштою, пройти он-лайн-співбесіду з роботодавцем, взяти участь в он-лайн-аукціоні претендентів, переглянути відеовакансії та презентації роботодавця. Також тут створено всі умови для того, щоб підготувати та здійснити запис відеорезюме і розмістити його в мережі он-лайн. Фахівці центру зайнятості надають допомогу в користуванні інноваційними можливостями центру.

«З розвитком нових технологій послуги служби зайнятості повинні теж розвиватися, оновлюватися в ногу з часом. Тільки тоді ми почнемо бути ефективними та потрібними клієнтам. Вже сьогодні ми здійснюємо розсилку відеорезюме на електронні адреси роботодавців відповідно до професійно-кваліфікаційного складу підприємств. Сподіваємося, що нові форми співпраці будуть цікаві як роботодавцям так і пошукачам роботи, та будуть економити час і кошти клієнтів служби зайнятості, підвищувати мобільність їх взаємодії», – прокоментувала директор Смілянського міськрайонного центру зайнятості Тетяна Сумська.

Прочитайте ще:

Залиште коментар