У Сокирному взяли на гарячому двох “елітних” браконьєрів

У Сокирному взяли на гарячому двох “елітних” браконьєрів

Надвечір 16 лютого в одному з елітних домоволодінь, що розташоване в межах с. Сокирно на березі р. Дніпро, відбулася ледь не детективна історія з елементами екшену (непокора поліції, погоня, затримання, обшук, адвокатські “чудернацтва”, “елітна” група підтримки з боку правопорушників, громадські активісти, муторна більш ніж 8-годинна процедура вилучення предмету вчинення злочину та й самого улову тощо).

Отож, правоохоронцями було затримано двох осіб, які здійснювали заборонений вилов риби в акваторії Дніпра, використовуючи заборонені знаряддя лову.

Про це повідомив на своїй сторінці у ФБ “Автомайдан-Черкаси” і підтвердив речник ГУ НП в Черкаській області Дмитро Грищенко.

“Як виявилося, одним з браконьєрів є відомий місцевий бізнесмен Сергій В., людина яка має неабиякі статки або, як кажуть в народі, “власник заводів, газет й пароходів”.

За попереднім оцінюванням загальна вартість лише вилучених засобів вчинення злочину автомобіля «Тойота Ленд Краузер» та човна «TRACKER» із потужним 300-сильним мотором становить близько 200 тис. долларів США.
Слід вказати, що згідно чинного законодавства згадане майно має бути конфісковане. А це непорівняно серйозніше покарання, ніж штраф за виловлену рибу.

В ході огляду місця події, у човні було виявлено 7 спінінгів і понад 50 заборонених для риболовлі потрійних гачків, більш відомих в народі як «драчів». Відсіки човна були вщент забиті рибою: 39 сомів, 28 лящів, 1 сазан. Що вражає, найменше соменя важило не більше 300 г.

Група представників «Автомайдан-Черкаси» змогла на місці пересвідчитись про розміри і зухвалість такого вчинку, який правоохоронці кваліфікували як кримінальний.
Серед показів правопорушників звучали стандартні «відмазки»: і «човен не мій», і «я там не був», і «знаряддя лову та рибу купили на воді у невідомих».
Ну що ж побачимо, як судді (деякі з яких, напевно, також здійснюють такі “покупки”) будуть виносити рішення?

І все ж цікаво, що штовхає заможних й ніби респектабельних «панів» на свідоме порушення закону? Допускаємо, що це віра в безкарність і приналежність до когорти «недоторканих».
Проте, ми автомайданівці, вже навчені ставити на місце “нарваних князьків” та браконьєрів! Й доводили це не раз!

Нам відомо, що цю справу під свій особистий контроль взяв начальник ГУНП в Черкаські області В. Лютий. Інформуємо, що ГО «Автомайдан-Черкаси» також бере під свій контроль розслідування і доведення до суду матеріалів цього правопорушення. Далі буде…”, -йдеться у дописі.

Прочитайте ще:

Залиште коментар