У Сосновому бору відсвяткували Масницю

У Сосновому бору відсвяткували Масницю

З млинцями та варениками, народними забавами та гарним настроєм. Саме так проводжали учора зиму черкасці у парку «Сосновий бір».

Про це йдеться на сторінці КП «Дирекція парків» у ФБ.

«Дирекція парків» організувала там традиційне свято. Більше 20-ти локацій, майстер-класи, концертна програма, а о 16-й годині – підкорення стовпа, на якому партнери заходу розмістили 7 пакунків із подарунками: побутовим начинням, ковбасами та подушками.

 

“Таке свято стало улюбленим серед жителів нашого міста усіх вікових категорій, – говорить керівник підприємства Володимир Стойко. – Помітно, що люди скучили, бо востаннє бачилися в парках на Різдво. Як і торік, обрали місце проведення біля літнього театру, тут зручно та комфортно”.

Крім того, говорить художній керівник “Дирекції парків” Інна Омелюх, цьогоріч свято має яскраво виражене спортивне спрямування, побільшало кулінарних яток за рахунок участі у проведенні Масниці навчальних закладів міста.

Серед забав традиційним є підкорювання стовпа з подарунками. Першим верхівки стовпа дістався 25-тирічний член ГО «Сокіл» Віталій Козир. Торік йому цього не вдалося зробити навіть із кількох спроб. Цього року в руках переможця опинився приз – подушка від компанії «Венето».

Решту пакунків учасники зняли зі стовпа упродовж півгодини. У одязі й без, дорослі, школярі і навіть дівчинка випробували себе під час атракціону

“Ми прийшли з подругами, подобаються веселі пісні і атмосфера, – ділиться враженнями пані Олена. – Також тішить, що на святі тепер не лише млинці, а й вареники, тобто складові вже україської Масниці”.

Кульмінацією свята стало спалювання опудала зими о 17-й годині та яскраве вогняне шоу.

Залиште коментар