У Спартакіаді серед державних службовців перемогла Лисянщина

У Спартакіаді серед державних службовців перемогла Лисянщина

Спартакіади серед державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування цими вихідними приймав Центральний стадіон міста Черкас. Учасники змагалися у п’яти видах спорту: настільний теніс, шашки, шахи, футзал та волейбол. У командному заліку перше місце посіла команді Лисянськогорайону. На другому і третьому місцях розташувалися Золотоніський та Кам’янський райони відповідно. Про це повідомляє прес-служба Черкаської ОДА.

Вітали учасників та гостей змагань начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Максим Зеленський, очільник обласного ФСТ «Спаратк» Юрій Мрачковський та заступник міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у місті Києві, Київській, Чернігівській та Черкаській областях Василь Олійник.

– Надзвичайно приємно відзначити, що з кожним роком кількість учасників збільшується, боротьба за нагороди стає більш інтригуючою, а перемоги – яскравішими! Вітаю переможців та призерів змагань!, – коментує захід начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Максим Зеленський.

І місце посів Лисянський район – 407,5 оч., ІІ місце – Золотоніський район – 390,5 оч., ІІІ місце – Камянський район –  386  очок. Результати особистих заліків можна побачити на сторінці управління сім’ї, молоді і спорту Черкаської ОДА.

Прочитайте ще:

Залиште коментар