У Тальному обладнають автобус для відлову безпритульних тварин

У Тальному обладнають автобус для відлову безпритульних тварин

На черговій сесії районної ради перший заступник голови Тальнівської райдержадміністрації Володимир Гречка проінформував депутатів про те, що незабаром буде обладнано автобус для відлову та транспортування безпритульних тварин. При цьому зазначив, що на це не потрачено й копійки бюджетних коштів, пишуть “Вісті Черкащини“.

Зараз автобус перебуває на балансі у міської ради. Тому ми поцікавилися у міського голови, чи дійсно авто ремонтують безкоштовно.

– Нещодавно Тальнівська міська рада виділила кошти на пальне, дала водіїв і доправила автобус в Черкаси. Там його відремонтують і укомплектують усім необхідним для безпечного відлову тварин. Тобто кошти були затрачені, але значно менші, ніж оснащувати автомобіль самому, – розповідає міський голова Олексій Юрченко. – Крім того, ми заклали кошти на реалізацію цієї програми.

У міській раді кажуть, що районна влада допомогла міській лише контактними телефонами спеціалізованої організації. Отож поки одні мовчки виконують роботу, інші голосно звітують про виконання програми.

Нагадаємо, автобусом “Кубань»”майже чверть століття тому возили на виступи працівників районного будинку культури. Потім він нерухомо стояв на території музичної школи, чекав на списання. І ось тепер після переобладнання у нього з’явиться друге життя.

Прочитайте ще:

Залиште коментар