У травні в Умані відбудеться Фестиваль сиру та вина

У травні в Умані відбудеться Фестиваль сиру та вина

11-12 травня на території Центрального стадіону по вул. Андрія Кизила, 12 у місті Умань проходитиме Фестиваль сиру та вина. Відвідувачі матимуть змогу дізнатися про культуру сироваріння та традиції виноробства від виробників зі всієї України. Крім того, на фестивалі проходитимуть безкоштовні дегустації. Про це повідомляє сайт міста Умань.

«Звичайно ж, кожен зможе скуштувати шматочок вишуканого сиру зі справжнім солодким медом або випити келих справжнього вина», ― зазначається на сторінці Фестивалю сиру та вина у Facebook.

Організатори повідомляють, що наразі для участі у фестивалі вже зареєструвалося близько 40 виробників вина, 40 виробників сиру та 20 виробників меду.

Відвідувачі фестивалю матимуть змогу скуштувати елітні українські вина, органічні вина без хімікатів та пестицидів, а також елегантні грузинські вина.

У експозиції буде натуральний мед, прополіс, віск, питний мед (вино медове), квас, глінтвейн медовий, обніжжя бджолине, настоянки з личинок воскової молі та підмору бджолиного, залиті медом з білої акації горішки із сухофруктами, воскові свічки, медові лікери, настоянки та наливки.

Також на фестивалі можна буде придбати крем-мед: з малиною, смородиною, журавлиною, горіхом, гарбузом, яблуком, лавандою, кокосом, какао бобами, східними спеціями тощо.

Крім того, в асортименті продукції будуть медові цукерки із сухофруктів, медове печиво та пряники, цукати із ягід та овочів.

Відвідувачі фестивалю також матимуть змогу скуштувати крафтові сири з різноманітною текстурою, вишуканим смаком та з цікавими поєднаннями.

Залиште коментар