У вересні нові групи черкаських студентів та викладачів вирушать до європейського університету

У вересні нові групи черкаських студентів та викладачів вирушать до європейського університету

І сьогодні в університеті ISMA (Латвія) також проходить навчання група студентів та працює група викладачів. Усе це – за програмою академічної мобільності Європейського Союзу Еразмус+. Найбільш повно, серед усіх закладів вищої освіти регіону, програма реалізується у Черкаському державному бізнес-коледжі.

 

 “Днями наш коледж відвідала делегація європейського вишу, у якому проходять навчання за обміном наші студенти та працюють наші викладачі – ризького університету ISMA, – зазначив директор ЧДБК Олег Куклін. – З офіційним візитом бізнес-коледж відвідали Президент ISMA University  Роман Дьякон і проректор з міжнародних зв’язків Ольга Верденхофа. Ми  обговорили можливості розширення співпраці у напрямках академічної мобільності для студентів та викладачів, літньої оплачуваної практики в Болгарії, навчання студентів на магістерських програмах «Комп’ютерні системи» та «Управління підприємницькою діяльністю», роботу над спільними проектами Програми Erasmus+ (напрями «Стратегічні партнерства», «Жан Моне», «Кредитна мобільність для студентів»). Наразі ми уже набираємо групу студентів для літньої практики у Болгарії  – та групу студентів для навчання на магістерських програмах”.

Варто зазначити, що одночасно коледж отримав п`ять грантів Євросоюзу – троє наших студенток вивчає в університеті ISMA економіку, а двоє викладачів читають там лекції для латвійських студентів.

Залиште коментар