У водоканалі обіцяють знизити тарифи на воду з 1 грудня

У водоканалі обіцяють знизити тарифи на воду з 1 грудня

2 листопада 2017 року НКРЕКП прийнято постанови зі змінами (№ 1343 та № 1344), якими для КП «Черкасиводоканал» встановлено наступний рівень тарифів на 2017 рік.

Централізоване водопостачання та водовідведення споживачам, які є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення: – централізоване водопостачання – 2,10 грн/м3 (без ПДВ), – централізоване водовідведення – 2,41 грн/м3 (без ПДВ). споживачам, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення: – централізоване водопостачання – 6,03 грн/м3 (без ПДВ), – централізоване водовідведення – 4,94 грн/м3 (без ПДВ).

Послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) – послуга з централізованого постачання холодної води – 6,40 грн/м3 (без ПДВ), – послуга з централізованого водовідведення – 5,21 грн/м3 (без ПДВ). Введення вказаних тарифів в дію очікується з 01 грудня 2017 року.

Про це йдеться на сайті КП “Черкасиводоканал”.

Це стало можливим завдяки тому, що з тарифів, що діють з 01.07.2017, виключено витрати на періодичну повірку, обслуговування та ремонт (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж) засобів обліку води, що є власністю фізичних осіб – мешканців приватного сектору, а також витрати на формування обмінного фонду засобів обліку води, а також витрат на проведення робіт з періодичної повірки, обслуговування і ремонту квартирних засобів обліку холодної води для мешканців багатоквартирного житлового фонду, у тому числі на їх демонтаж, транспортування та монтаж після повірки, а також витрати на формування обмінного фонду засобів обліку холодної води.

Залиште коментар