У вихованців ДЮСШ “Дніпро-80” незабаром буде найбільше штучне футбольне поле

У вихованців ДЮСШ “Дніпро-80” незабаром буде найбільше штучне футбольне поле

Такий майданчик з’явиться у вихованців ДЮСШ “Дніпро-80”. Урочисто поле відкриють 12 травня о 16 годині за адресою: вул. Ярославська, 5, інформує прес-служба департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради. 

Футбольне поле з штучним покриттям стане найбільшим серед подібних черкаських об’єктів. Його почали оновлювати наприкінці минулого року. На ці потреби з держбюджету було виділено 4,1 млн грн та 800 тис грн – з міського. Розмір поля стандартний – 57 на 90 метрів. 

“Зрозуміло, з новим полем підвищиться якість навчальних занять, особливо для новачків, – говорить директор ДЮСШ “Дніпро-80” Олександр Бойко. – Це ідеальне поле, щоб навчити гри в футбол, швидко відпрацювати технічну майстерність”.

Крім того, таке поле не лише більш комфортне, а й значно дешевше у обслуговуванні, ніж зелене. 

“Футбол – саме той вид спорту, до якого варто залучати більше дітей, маємо свій клуб, чудових тренерів, власні спортивні традиції і досягнення, все це потрібно розвивати, – наголошує директор департаменту освіти та гуманітарної політики Ігор Волошин. – У цієї школи більше 300 вихованців, серед них – 34 дівчинки. Комфортні умови для тренувань – це і безпека, і нові досягнення дітей”. 

Нагадаємо, до інфраструктури школи також належать зелене поле та переданий торік майданчик для стрільби з лука. 

Прочитайте ще:

Залиште коментар