У Жашківську кінно-спортивну школу працевлаштували безробітних

У Жашківську кінно-спортивну школу працевлаштували безробітних

У рамках проведення підсумкової наради за участю директорів базових центрів зайнятості, яка проходила на базі Жашківського районного центру зайнятості, відбулася виїзна робоча зустріч з представниками успішних підприємств району – товариств з обмеженою відповідальністю «Напої Плюс» та «Жашківська кінно-спортивна школа «Parade Allure». Про це онлайн-газеті Новини Черкас повідомили у відділі організаційно-інформаційної роботи та архівної справи ОЦЗ.

Під час зустрічей, представники роботодавців розповіли присутнім про історію виникнення підприємств, їх діяльність та плани на майбутнє. Особливо цікавими були оглядові екскурсії в цехові приміщення ТОВ «Напої Плюс» та на іподром кінно-спортивної школи.

Директор Жашківського районного центру зайнятості Марія Штунь поінформувала учасників про співпрацю центру з роботодавцями щодо укомплектування вакансій з урахуванням виробничих потреб.

ТОВ «Напої Плюс» входить до складу групи компаній “Нові продукти”, посідає перше місце в Україні у списку виробників слабоалкогольної продукції та має у своєму асортименті близько 112 одиниць слабоалкогольних, енергетичних напоїв, лимонадів і питної води, які експортуються в країни Європи. На сьогодні підприємство забезпечує роботою майже 200 осіб. За сприяння районного центру зайнятості протягом трьох останніх років забезпечено кваліфікованими кадрами 89 вакансій, з них на посади наклеювача заготовок, апаратника одержання сиропів, оператора лінії у виробництві харчової продукції, укладальника-пакувальника, вантажника та інших.

ТОВ «Жашківська кінно-спортивна школа «Parade Allure» спеціалізується на розведенні, вирощуванні і тренінгу коней західноєвропейських порід. На цей час поголів’я складається з коней з світовими іменами, з них дев’ять – мають ліцензії. Головними покупцями поголів’я є представники країн Євросоюзу. Окрім оглядових екскурсій на території заводу проводяться традиційні кінні турніри, змагання, а також навчання дітей і дорослих верховій їзді. За період співпраці школи з районним центром зайнятості укомплектовано 7 вакансій тренера коней, тракториста-машиніста сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, конюха, водія автотранспортних засобів.

Питання щодо підбору кваліфікованих кадрів для відповідних підприємств Жашківщини залишається і надалі одним із важливих.

Прочитайте ще:

Залиште коментар