У жителя Монастирищини вилучено пістолет «MAGNUM»

У жителя Монастирищини вилучено пістолет «MAGNUM»

Монастирищенським відділом Уманської місцевої прокуратури здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом придбання та зберігання вогнепальної зброї без передбаченого законом дозволу.

Про це повідомила Уманьска місцева прокуратура.

В ході досудового розслідування, 27 квітня 2018 року під час обшуку за участі працівників Монастирищенського відділу Уманської місцевої прокуратури у жителя одного із сіл району працівниками поліції виявлено та вилучено пістолет «AKREP 2004-MAGNUM», калібру 9 мм, що являється гладкоствольною короткоствольною вогнепальною зброєю, придатною для заподіяння людині небезпечних для життя або смертельних ушкоджень, конструкція якого змінена саморобним способом, та патрон з маркуванням «Y.A.S. 9 мм Р.А.К» , що знаходився в обоймі магазину даного пістолета, що являється боєприпасом та придатний для стрільби, які останній зберігав на території свого домоволодіння.

14 травня 2018 року Монастирищенським відділом Уманської місцевої прокуратури за вказаним фактом чоловіку повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.263 КК України.

В ході досудового розслідування слідчим проводиться ряд слідчих дій, спрямованих на забезпечення швидкого, повного та неупередженого розслідування.

Стан досудового розслідування у вказаному кримінальному провадженні перебуває на контролі Монастирищенського відділу Уманської місцевої прокуратури.

Довідково: санкцією ч.1 ст. 263 КК України — позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.

Прочитайте ще:

Залиште коментар