У Золотоноші квітував фестиваль чорнобривців

У Золотоноші квітував фестиваль чорнобривців

Картини, зачіски, одяг та навіть страви – усе заквітчане чорнобривцями. Цими вихідними, 8-9 вересня, Золотоноша вже уп’яте відзначає Всеукраїнський фестиваль чорнобривців, інформує vikka.ua.

Це свято особливе для Золотоноші. Його традиційно проводять напередодні Дня міста у парку імені Т. Шевченка.

Ранок суботи, 9 вересня, розпочався із яскравої виставки місцевих майстрів декоративного мистецтва. У парку презентували показ дитячих малюнків, на яких зображені чорнобривці, квіткові вироби hand made, патріотичні та тематичні композиції із чорнобривців, а також різні варіації заквітчаної карти-вишиванки нашої країни.

На святі чорнобривців жителі Золотоноші мали змогу відпочити інтелектуально. Поки пані милувались заквітчаними пейзажами, чоловіки брали участь у шаховому турнірі.

Від пам’ятного знаку “Танк”, що розташований у центрі міста, золотонісці влаштували марш вишиванок аж до пам’ятника Шевченку.

Безперечно, жоден відвідувач свята не лишився голодним. У парку стояли торгові лавки із домашніми пирогами, прикрашеними чорнобривцями, та шашликом. Запити цю смакоту можна було кавою, або ж, за бажанням, – алкоголем. Для уникнення неприємних конфузів, місто посилено охороняли патрульні.

Після обіду бадьорими піснями місцевих жителів розважали музичні колективи міста, області та України.

Залиште коментар