У Золотоноші власники найкращих дворів отримають подарунки

У Золотоноші власники найкращих дворів отримають подарунки

У Золотоноші вже кілька років поспіль проводять міський конкурс на визначення найкращих дворів. Приурочують його до Дня міста. Цього року у Золотоноші також оголосили про старт конкурсу і всіх містян просять подавати заявки.

Як розповідає керівник управління ЖКГ Золотоніської міськради Олександр Флоренко, переможців визначатимуть у двох номінаціях – «Кращий двір» (багатоповерхівки) та «Кращий благоустрій приватної садиби». Такі конкурси, переконані у Золотоніській міській раді, єднають містян.

– Люди вже почали подавати заявки. Потім двори оглядатиме комісія і колегіально визначатиме переможців. Торік було 10 заявок, а цього року, я переконаний, їх буде більше. Бо конкурс дуже позитивний і об’єднує людей, – розповідає Олександр Флоренко.

До того ж і подарунки, наголошує пан Олександр, такі, яких потребують самі містяни, – від господарського приладдя до облаштування дитячих майданчиків.

Серед критеріїв, на які звертає увагу комісія, – чистота дворів, оригінальний ландшафт, цікаві оздоблювальні та архітектурні елементи тощо.

Заяви від золотонісців приймаються до кінця літа в управлінні ЖКГ Золотоніської міськради (Садовий проїзд 8, каб. № 2).

Про це пише Про все.

Прочитайте ще:

Залиште коментар