У Золотоноші виявили нелегальну автівку

У Золотоноші виявили нелегальну автівку

Під час відпрацювання співробітники відділу забезпечення безпеки дорожнього руху за порушення Правил дорожнього руху зупинили автомобіль «Опель Омега» під керуванням 47-річного місцевогожителя, який при перевірці документів мав підробку свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу. Проводиться перевірка.

Так, 25 січня, в місті Золотоноша, співробітниками відділу забезпечення безпеки дорожнього руху під час відпрацювання за порушення Правил дорожнього руху зупинили автомобіль «Опель Омега». За кермом перебував 47-річний місцевий житель.

Під час детальної перевірки документів, встановлено, що номер кузова, який записаний в свідоцтві про реєстрацію, не співпадає з номером, що є в обліковій картці бази даних на цей транспортний засіб. На місце події було викликано СОГ Золотоніського ВП ГУНП в Черкаській області. По даному факту проводиться перевірка.

Стати власником автомобіля можна лише одним законним шляхом – провести його реєстрацію на себе в сервісному центрі МВС. Використання по дорученню або свідоцтво про реєстрацію на іншу особу ні яким чином не дає право власності та може привести до втрати коштів.

Сектор комунікації в Черкаській області

Прочитайте ще:

Залиште коментар