У Звенигородському лісгоспі зацвіли 15 тисяч троянд

У Звенигородському лісгоспі зацвіли 15 тисяч троянд

Зростають вони у базовому розсаднику на площі в один гектар у Пехівському лісництві Звенигородського лісгоспу. Про це інформує прес-служба Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Цей незвичайний квітник цьогоріч почав цвісти вперше. Його кольорова гама справді вражає, адже, як зазначають місцеві лісівники, тут зібрано 67 сортів, є серед них і досить рідкісні.

“Основна мета лісорозсадника, загальна площа якого 13,2 га, – вирощування сіянців для створення лісових культур. Поряд з цим, практикуємо й декоративне лісорозведення і станом на сьогодні маємо понад 60 різновидів декоративного посадматеріалу для реалізації. Минулого року виникла ідея – чому б для озеленення міст і сіл не вирощувати ще й троянди. Сьогодні цей проект знаходиться на стадії експерименту, проте ми впевнені, що в перспективі він дасть, окрім естетичної краси, ще й економічний ефект для підприємства. Попереду ще багато роботи, проте цієї осені трояндові кущі вже будуть сформовані і їх можна буде придбати у лісництві як оптовим покупцям, так і в роздріб”, – розповідає директор ДП “Звенигородське лісове господарство” Анатолій Проценко.

Залиште коментар