У Звенигородці відбулося свято винограду, меду та вина

У Звенигородці відбулося свято винограду, меду та вина

Вже втретє у Звенигородці за ініціативи та підтримки районної ради відбулося свято винограду, меду та вина, інформує “Діловий регіон”.

У ньому взяли участь не тільки виноградарі та майстри високих медозборів зі Звенигородщини, а й інших районів Черкащини. Також на свято завітали одесити — представники Національного наукового центру «Інститут виноградарства і виноробства ім. В.Є.Таїрова».

Оцінювала продукцію спеціально створена дегустаційна комісія. В номінації найважче гроно винограду перемогу здобув Володимир Мусатов з Шевченкового, найважчу ягоду винограду мав звенигородець Віктор Чупріненко, він же виставив й найбільшу кількість сортів винограду.

У представленій продукції меду за найбільшу кількість його сортів лідером визнали Романа Гайдука з Лисянки, за найоригінальнішу продукцію бджільництва — Ігоря Бабенка, за оригінальне оформлення місця — Максима Стрільченка (обидва зі Звенигородки).

Серед виноробів найкраще біле вино було у Олександра Балковенка зі Шполи, червоне вино у Катерини Іщенко зі Звенигородки.

Прочитайте ще:

Залиште коментар