У Звенигородці взяли під варту розбійників, що напали на місцевого підприємця

У Звенигородці взяли під варту розбійників, що напали на місцевого підприємця

В жовтні 2017 року до чергової частини Корсунь-Шевченківського ВП Звенигородського ВП ГУНП в Черкаській області по телефону 102 надійшло повідомлення від жительки м. Корсунь-Шевченківський Черкаської області про те, що двоє невідомих чоловіків, із застосуванням насильства, небезпечного для життя та здоров’я у вигляді погроз, предмета, схожого на пістолет, та із застосуванням насильства, яке виразилося у нанесенні численних ударів потерпілому,  здійснили розбійний напад на її чоловіка, заволодівши  майном останнього, та з місця події зникли.

Винних осіб розшукано. Їм, раніше неодноразово судимим злочинцям 29.12.2017 року оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.187 КК України – напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний із насильством, небезпечним для життя та здоров’я особи, яка зазнала нападу та з погрозами застосування такого насильства, вчиненого за попередньою змовою групою осіб, особою яка раніше вчинила розбій та поєднаний з проникненням в приміщення.

Вказані особи знаходяться під вартою, оскільки причетні ще й до вбивства особи на території Київської області.  Досудове слідство триває.

Санкція статті 187 частини 3 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Прочитайте ще:

Залиште коментар