У Звенигородці з-під кранів замість води тече «нафта» (фотофакт)

У Звенигородці з-під кранів замість води тече «нафта» (фотофакт)

У соціальних мережах жителі Звенигородки скаржаться, що в них із кранів тече не питна вода, а щось на зразок нафти, мазке й смердюче. На підтвердження виставляють жахливі світлини з прочистки бойлерів, де вся ванна або миски для прання вимащені чорно-сіро-буро-зеленим мазутом… Люди нарікають, що від цього лиха не рятують жодні фільтри.

Про це пише Тетяна Івашкевич в виданні «Вісті Черкащини».

“Те що воно зелене й вонюче, а особливо в бойлері і мови немає. Ми собі поставили фільтри, вони трохи спасають ситуацію, але запах….А взагалі, це проблема міста, вже давно треба публічний звіт директора водоканалу. Куди йдуть гроші споживачів?” − пише Зоя Любченко у групі “Звенигородка (Zvenyhorodka) #Звенигородка”.

“Віта, це така нафта у сусідній квартирі, тобто в мене, ти перевір в себе, я думаю що в тебе також така ж водичка біжить!!!” − рекомендує сусідці один із дописувачів спільноти “Smart-Місто #Звенигородка”, демонструючи фото посудини з жахливим вмістом.

Не в захваті від міської води й Алла Сьомак:

“Це не жесть! Це реальність нашого міста! Її не то що споживать у їжу, нею гидко прати, а купатись, то наче стоїшь під душем у вонючій багнюці. Кому сказать, не повірять, що така вода біжить у Звенигородці! А владі немає діла, і так уже багато років, а ціну за воду платимо космічну!”

 

Щоб хоч трохи втішити звенигородців, журналістка від себе добавила: у Катеринополі вода не краща. Так, недавно її знайомі ремонтували насосну станцію, що прослужила біля 10 років, усі отвори закоксовані чимсь твердим і незрозумілим, вода просочувалась у неї через малюсіньку дірку, розміром з голку. Не ремонтували раніше, бо навіть не думали, що таке може бути.

Залиште коментар