Учасники юнацької збірної Черкащини з пожежно-прикладного спорту отримали нагороди

15 березня, спортсмени що входять до складу юнацької збірної команди Черкаської області з пожежно-прикладного спорту, були нагороджені грамотами та цінними подарунками. Про це повідомляє прес-служба Управління Державної служби України з НС у Черкаській області.

Черкаські юніори нещодавно повернулися з Чернівців, де у період з 27 лютого по 2 березня брали участь у Чемпіонаті ДСНС України з пожежно-прикладного спорту у приміщеннях.

За результатами цих представницьких змагань, черкащани здобули 1-ше загальнокомандне місце.

Зокрема, грошові винагороди та Подяки від Управління ДСНС, а також цінні подарунки від Черкаської обласної органiзацiі ФСТ “Динамо” отримали черкащани – Станіслав Мєзєнцов, Ілля Зима, Ілля Перепечаєв, Микола Гаврилюк, а також Святослав Палій з міста Канів та Євгеній Новіков із Червоної Слободи.

Чемпіоном України став Микола Гаврилюк який виступаючи в особистому заліку, швидше за інших піднявся по штурмовій драбині у вікно 3-го поверху навчальної башти.

Ще одним Чемпіоном України став Святослав Палій, який переміг на штурмовці виступаючи у середній віковій групі.

Неймовірний успіх здобув наймолодший учасник змагань, 13 річний учень Червонослобідської загальноосвітньої середньої школи Євгеній Новіков. Не знітившись серед більш досвідчених та вікових учасників він зумів в особистому заліку з підіймання по штурмовій драбині у вікно 2-го поверху, показати найкращий час і стати Чемпіоном України.

Дещо не поталанило 13-річному Станіславу Мєзєнцову, який у підійманні по штурмовій драбині у вікно 2-го поверху став бронзовим призером Чемпіонату.