Учасники нацвідбору на Євробачення заспівали свою пісню у Черкасах

Учасники нацвідбору на Євробачення заспівали свою пісню у Черкасах

На ГайдаFest гурт [О] наживо виконав пісню «Там, куди я йду», з якою вже за тиждень виступить на Національному відборі на Євробачення 2020. Про це пише “18000“. 

Як зазначають самі музиканти, «Там, куди я йду» – пісня про те, що «у кожної людини є своя дорога, свій унікальний спосіб життя, своє призначення, своя зоря, яка його веде».

Виконавці наголошують, що їхня пісня не пафосний маніфест, а легка танцювальна композиція з натяками на африканські ритми.

Додамо, до складу гурту [О] входить двоє музикантів – вокаліста Ольга Чернишова та Олександр Каспров. Свій стиль вони ідентифікують як поп-музика майбутнього. У 2017 році гурт почав співпрацювати з лейблом Івана Дорна «Masterskaya», тоді ж світ побачив їхній перший міні-альбом «Самий сок».

Також за свій творчий шлях Ольга Чернишова встигла попрацювати з такими українськими музикантами як Олег Скрипка, Джамала, Pianoboy, Kadnay, Асія Ахат і написати пісню для Тіни Кароль. Олександр Каспров до створення гурту [О] співпрацював із Джамалою, Інгрет, Kadnay, The ВЙО, Ярмаком, Фаготом та Крихіткою Цахес.

Залиште коментар