Учасниця проекту «Король десертів» провела для черкащан майстер-клас

Учасниця проекту «Король десертів» провела для черкащан майстер-клас

Учасниця телевізійного проекту«Король десертів» та уманчанка Марина Собко провела майстер-клас по розпису імбирних пряників для студентів та викладачів навчально-наукового Інституту економіки та бізнес-освіти Уманського державного педагогічного університету. Про це йдеться на 04744.info.

Марина Собко входить до вісімки кращих кондитерів України за версією телепроекту «Король десертів» телеканалу «1+1». На творчій зустрічі зі студентами вона розповіла про казуси та несподіванки під час зйомок проекту, а також поділилася секретами закадрового життя.

Уманчанка наголосила, що не можна відступати на шляху до своєї мрії. Гостя додала, що потрібно вдосконалювати світ та надихати на це інших.

Марина Собко сказала студентам, що хоче стати майстром кондитерської справи, випікати нестандартні торти, знаходити нові смаки десертів і цукерок ручної роботи та представляти Україну на Чемпіонаті світу з кондитерського мистецтва.

«Це дуже важкий і довгий шлях, але все одно вірю в те, що я це зроблю», ― запевнила уманчанка.

На завершення творчої зустрічі Марина Собко провела для студентів та викладачів УДПУ майстер-клас по розпису імбирних пряників.

Залиште коментар