Участь в профорієнтаційній онлайн-презентації взяли черкаські школярі та студенти

Участь в профорієнтаційній онлайн-презентації взяли черкаські школярі та студенти

У рамках Програми державної служби зайнятості щодо професійної орієнтації на 2017-2020 роки та акції «Випускник-2018» понад 50 лідерів учнівського та студентського самоврядування, які навчаються у 17-ти навчальних закладах міста Черкаси взяли участь в профорієнтаційному заході «Профорієнтація он-лайн – в ритмі сучасності». Захід організував Черкаський міський центр зайнятості. Зустріч проходила за сприяння Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради у Черкаській обласній бібліотеці для юнацтва імені Василя Симоненка. Про це інформує прес-служба Черкаського обласного центру зайнятості.

Захід відбувся в режимі он-лайн за допомогою Skype-зв’язку. На ньому представники Харківського національного університету внутрішніх справ, Черкаського політехнічного технікуму та Черкаського бізнес-коледжу презентували свої навчальні заклади, розповіли про особливості вступу та навчання, організацію дозвілля, роботу спортивних секцій, умови проживання та виховання курсантів і студентів.

Фахівці міського центру зайнятості поінформували молодь про нові підходи в профорієнтаційній роботі, обговорили доступність профорієнтаційних послуг, в тому числі і з використанням он-лайн технологій, які сьогодні представлені в роботі служби зайнятості (оновлений веб-сайт Державної служби зайнятості і дистанційний портал з вибору професії та пошуку роботи Smartjob).

У ході зустрічі відбулась також презентація Черкаського політехнічного технікуму, який готує фахівців технічного профілю, зокрема, техніків-електриків, будівельників, технологів машинобудування, механіків, електромеханіків, гідротехніків та економістів і програмістів. Представники закладу наголосили, що перевагою технікуму є те, що під час навчального процесу студенти отримують і практичні навички на виробничій, навчальній та дипломній практиках, які організовуються безпосередньо на підприємствах регіону.

«Наш технікум є надійним навчальним закладом нашого регіону, який забезпечує ринок праці країни кваліфікованими та конкурентоздатними кадрами», – відзначила відповідальний секретар приймальної комісії Олеся Коць.

Водночас фахівець з профорієнтації Черкаського міського центру зайнятості Юлія Симошенко розповіла юнакам та дівчатам про особливості вибору майбутнього фаху та наголосила, що професію слід обирати керуючись не лише власними професійними інтересами, але й враховувати свої здібності, уміння, таланти, стан здоров’я та актуальність обраної професії на ринку праці як регіону, так і України вцілому.

«Ідіть за своєю мрією і не зупиняйтесь на досягнутому, прагніть розвитку, постійно навчайтеся та самовдосконалюйтесь!», – закликала присутніх Юлія Симошенко.

Прочитайте ще:

Залиште коментар