Учениця Черкаської ПМГ, посіла призове місце на всеукраїнському конкурсі

Учениця Черкаської ПМГ, посіла призове місце на всеукраїнському конкурсі

XXІІІ Всеукраїнський конкурс учнівських робіт «Історія і уроки Голокосту» ім. І. Б. Медвинського відбувся 20 – 21 травня.

До фіналу конкурсу було допущено 29 учасників, серед яких була і Ольга Олійник – учениця з Перша міська Гімназія.

Юна талановита гімназистка успішно захистила свою творчу роботу та отримала високі оцінки від професійного журі, зайнявши при цьому ІІ місце.

Ірина Климова – голова творчої секції та директорка Музею Шолом-Алейхема, яка була членом журі, відзначила унікальний та неперевершений стиль малюнків Ольги. Вона зауважила, що слідкує за творчістю художниці та переглядала її роботи з попередніх років та конкурсів.

Довідково:
На фото малюнок Ольги, який втілив історію порятунку євреїв у Львові під час Другої світової війни. Ці події відбулися у ході нацистської окупації Галичини в період з 1943 по 1944 роки.

У 1943 році, коли у Львові знищували міське гетто, 70 євреїв вирішили врятуватись, ховаючись у каналізаційних тунелях. Вони перебували там протягом 14 місяців, живучи у надзвичайно складних умовах. Тільки 11 юдеїв, серед яких було двоє дітей, дожили до моменту, коли вони, нарешті, змогли вийти на поверхню із-під землі.

Малюнок Олі відтворює цю історію, нагадуючи нам про героїзм і стійкість тих, хто вижив у найтемніші часи.

Залиште коментар