Учнів першої міської гімназії навчатимуть волонтери з-за кордону

Учнів першої міської гімназії навчатимуть волонтери з-за кордону

Цього року в першій міській гімназії викладатимуть п’ять волонтерів з-за кордону. Вони навчатимуть дітей англійської мови, журналістської майстерності та викладатимуть інші спецпредмети.

У 2018-2019 навчальному році п’ять волонтерів з різних країн світу працюватимуть у ПМГ з гімназистами. Так, англійську мову, ряд спецпредметів та журналістську справу викладатимуть американці Соня Шер та Жан Поль Рено з Корпусу миру США в Україні та проекту “Від серця до серця”, німецьку – Ульрика Хертель з Веймара, польську – Урчула Адамська з Любліна, китайську – Чжао Нянь з м.Сіань. Про це йдеться на сайті Департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР.

– Очікуємо, що пізніше до програми волонтерства приєднається Жюльєн Азнар з Франції, зазначив директор гімназії Сергій Саєнко. – Минулого навчального року, в порядку експерименту, було розпочато вивчення третіх мов у 5-х класах силами волонтерів-носіїв мови. Ідея виявилась успішною і цього року вже кілька волонтерів працюватимуть у нашій полілінгвістичній гімназії.

Незабаром і всі охочі зможуть вивчати іноземні мови по суботах.

Залиште коментар